Prehome (1.0.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Other
gl: Outro

en: Changed
gl: Cambiado

en: View mode
gl: Modo de vista
