Prehome (1.0.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Text
id: Teks

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Other
id: Lainnya

en: Changed
id: Berubah

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
