Prehome (1.0.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა
