Prehome (1.0.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Other
sk: Ostatné

en: Changed
sk: Zmenené

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
