Prehome (1.0.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Text
is: Tekstur

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Other
is: Annað
