Prehome (1.0.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ
