Prehome (2.0.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Other
cs: Jiné

en: Changed
cs: Změněno

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
