Prehome (2.0.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: Changed
eu: Aldatuta
