Prehome (2.0.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Other
hu: Egyéb

en: Changed
hu: Módosítva

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
