Prelinker (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Domain
ro: Domeniu
