Prelinker (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Description
ru: Описание

en: File
ru: Файл

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Domain
ru: Домен

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка
