Prelinker (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Domain
ca: Domini

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
