Prelinker (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Domain
bo: དྲ་མིང
