Prelinker (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Description
oc: Descripcion

en: File
oc: Fichièr

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Domain
oc: Domeni
