Prelinker (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Domain
be: Дамен
