Prelinker (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni
