Prelinker (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Description
nl: Beschrijving

en: File
nl: Bestand

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Domain
nl: Domein

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Preload
nl: Vooraf laden
