Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Domain
hy: Դոմեյն
