Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
