Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್
