Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय
