Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Domain
pl: Domena

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność
