Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Description
pt: Descrição

en: File
pt: Arquivo

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Domain
pt: Domínio

en: Performance and scalability
pt: Performance e escalabilidade
