Prelinker (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Domain
ta: இணையகளம்
