Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম
