Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
