Prelinker (1.0.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Description
ja: 説明

en: File
ja: ファイル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Domain
ja: ドメイン
