Prelinker (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Domain
hr: Domena
