Premier League (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Site branding
fa: برند سایت
