Premier League (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
