Premier League (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
