Premier League (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Colors
pl: Kolory

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
