Premier League (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Colors
sv: Färger

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
