Premier League (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
