Premier League (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
