Premier League (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
