Premier League (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
