Premier League (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Colors
gl: Cores

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
