Premier League (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Colors
he: צבעים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: RSS Link
he: קישור ל-RSS
