Premier League (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
