Premier League (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Colors
nl: Kleuren

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Google plus Link
nl: Google plus-link

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Pinterest Link
nl: Pinterest-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links

en: RSS Link
nl: RSS-link
