Prepared Data (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Activity
ca: Activitat

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Half hour
ca: Mitja hora
