Prepared Data (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: unlimited
et: piiramata

en: Activity
et: Tegevus

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Half hour
et: Pooltund
