Prepared Data (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: unlimited
da: ubegrænset

en: Activity
da: Aktivitet

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Half hour
da: Halv time
