Prepared Data (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti
