Prepared Data (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta
