Prepared Data (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: unlimited
lt: neribotas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė
