Prepared Data (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Half hour
th: ครึ่งชั่วโมง
