Prepared Data (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ
