Prepared Data (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: unlimited
ro: nelimitat

en: Activity
ro: Activitate

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Origin
ro: Origine
